Reklamní agentura Liberec

 

      Reklamní agentura / Reklamní mincovníky
Reklamní pultové mincovníky

   Reklamní mincovníky na pult

Široká nabídka pultových mincovníků na bankovky a mince

V naší nabídce máme mincovníky jednodílné, dvojdílné, trojdílné nebo kombinované. Plastové, skleněné, v kombinaci plast a sklo, světelné - jenž reagují na položení mince, mincovníky s LCD displayem pro přehrávání multimediální prezentace.

Mincovníky (cash tray z angličtiny) jsou vyrobeny technologií vstřikováním do formy a to z velmi kvalitního akrylu zaručujícího dlouhou životnost. Tyto produkty zajistí prezentaci Vaší firmy či výrobků přímo v místě prodeje.

Bankovní sektor, Kavárny, Pojišťovny, Lékárny, Prodejny, Showroomy, Restaurace, Čerpací stanice, Cestovní kanceláře, Hotely, penziony,
a další místa kde je možnost prezentovat svoje produkty, či akce.

VSTUP DO KATALOGU


Plastové mincovníky Skleněné mincovníky Kombinace Plast-sklo prosvětlené mincovníky mincovníky s LCD
Plastové mincovníky Skleněné mincovníky Kombinace Plast / Sklo Prosvětlené mincovníky Multimediální s LCD displayem

V kategorii Plastové mincovníky je zahrnuto 11 produktů. Variace standardní, dvoudílné mincovníky uzpůsobené pro vložení letáku, či vlastních produktů. Některé variace mincovníku lze uzpůsobit na míru Vaší firmy a to možností kombinace vlastních barevných provedení plastové základny mincovníku.

V podkategorii skleněné mincovníky naleznete 5 produktů. Variace dvoudílných mincovníků s podložkou opatřenou gumovými nožkami proti skluzu  uzpůsobených pro vložení letáku, či vlastních produktů. Některé variace lze variabilně obměnit jiným tvarem vrchním skleněným krytem.

Mincovníky kombinované plastovou základnou a krytem z tvrzeného skla uzpůsobeném proti oděru, jenž slouží pro pokládání mincí. Široká nabídka této kategorie čítá 15 variací produktů. Některé variace lze uzpůsobit na míru Vaší firmy a to možností kombinace barevných provedení plastové základny.

Prosvětlené mincovníky ještě více upoutají zrak zákazníků. Prosvětlení mincovníku je aktivováno po položení mincí na skleněnou podložku. Světlo zajišťují LED diody napájené 9 V baterií. Variace lze uzpůsobit na míru Vaší firmy. A to možností kombinace barevných provedení plastové základny.

Mincovník s LCD displejem pro přehrávání video prezentací. Tyto mincovníky ještě více upoutají zrak zákazníků. Tento produkt je novým trendem v POS materiálech a v reklamě. Díky kompatibilitě hraní videoprojekce, flash paměti a účelu mincovníku je toto velmi univerzální propagační materiál.

 

I Polepy aut I Samolepky na stěnu I Polep cedule I Billboardy I Potištěné lepící pásky I Mincovníky I Plastové stojánky I Reklamní praporky I Reklamní poutače I Fotografické práce I

eshop reklamní poutače  I  Profesionální fotograf  I  Obchodní podmínky  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved